Porady i konsultacje lekarskie

Doświadczeni lekarze przeprowadzają konsultacje lekarskie, lecząc pacjenta zachowawczo lub kierując do leczenia operacyjnego. Poradnia zajmuje się również kontynuacją leczenia pooperacyjnego.

W celu umówienia konsultacji prosimy o kontakt z rejestracją od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Zawsze staramy się, aby terminy wizyt były indywidualnie dopasowane do pacjenta. Ustalamy godzinę spotkania, aby maksymalnie skrócić czas oczekiwania.

Już przy pierwszej wizycie tworzymy indywidualną, elektroniczną Kartę Pacjenta / dokumentację medyczną pacjenta, która umożliwia przejrzyste i sprawne planowanie czynności medycznych. Podczas konsultacji lekarskiej Specjalista ds. Obsługi Pacjenta tworzy dokumentację medyczną. Każdy pacjent otrzymuje pisemną kartę diagnozy, która zawiera zastosowane metody diagnostyczne, rozpoznanie oraz propozycję leczenia.

Pacjentów oczekujących na zabieg operacyjny umawiamy na wizytę kwalifikacyjną, która odbywa się w terminie około dwóch tygodni przed planowanym zabiegiem. Celem tej konsultacji jest dokonanie ogólnej oceny stanu zdrowia pacjenta tuż przed operacją oraz wykonanie niezbędnych badań.

HARMONOGRAM PRACY PORADNI:

PORADNIA ORTOPEDYCZNA

PORADNIA REUMATOLOGICZNA

PORADNIA SCHORZEŃ KRĘGOSŁUPA

PORADNIA TERAPII MANUALNEJ

PORADNIA WAD POSTAWY

PORADNIA PRELUKSACYJNA

PORADNIA OGÓLNOCHIRURGICZNA